Kone: Innowacyjne rozwiązania dla nowoczesnych budynków i mobilności

W nowoczesnych budynkach montuje się energooszczędne, inteligentne windy, które zmniejszają liczbę długich awarii. Producent wind osobowych dostarcza rozwiązania odpowiednie zarówno do niższych, kilkupiętrowych bloków, jak i do znacznie wyższych biurowców. Oferta Kone Polska obejmuje także inne systemy w nowoczesnym budownictwie.

Kone – producent wind z nowoczesnym systemem zgłaszania awarii

Firma Kone specjalizuje się w obszarze takim jak produkcja wind, jednak na tym nie poprzestaje. Współpraca z Kone ułatwia korzystanie z pomocy technicznej w razie awarii dźwigu. Każdy dźwig osobowy zamontowany w budynku wysyła bezpośrednie komunikaty do serwisantów. Co ważne, winda przesyła je automatycznie, zanim dojdzie do jej zatrzymania i poważnej usterki. Serwisanci wiedzą o problemach z urządzeniem przed tym, jak mieszkańcy zauważą uszkodzenie. Dzięki temu naprawy są tańsze, a winda pracuje niemal niezawodnie. Automatyczne sygnały z windy trafiają do ekipy serwisowej także w przypadku, gdy zbliża się termin wymaganego przeglądu technicznego.

Windy i nie tylko

Kone.pl jako producent systemów do inteligentnych budynków oferuje nie tylko windy. Jest to również producent schodów ruchomych do dużych obiektów handlowych i biurowych oraz producent chodników ruchomych, które poprawiają mobilność osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Chodniki o niskim kącie nachylenia ułatwiają wjeżdżanie wózkami sprzedażowymi lub dziecięcymi, a także pomagają seniorom przemieszczać się na większe odległości.

Kone jest znany także jako producent drzwi automatycznych. Dzięki nim w dowolnym obiekcie ogranicza się utratę ciepła i zapobiega się trzaskaniu drzwiami. Drzwi automatyczne poprawiają płynność ruchu w przypadku klientów wychodzących i wchodzących do sklepu. Kone montuje drzwi automatyczne również w hotelach, przychodniach lekarskich i biurach.