Chemia Karcher

Firma Karcher oferuje różnorodne środki czyszczące zarówno profesjonalne, jak i do domowego użytku, które są na rynku już od ponad trzydziestu lat. Są to produkty doskonale usuwające brud i nie tylko.

Preparaty pielęgnacyjne takie jak woski dedykowane są ochronie powierzchni przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych, a specjalne powłoki utwardzają oraz zabezpieczają przed mechanicznym uszkodzeniem. Oprócz tego mają możliwość opóźniania procesu starzenia się materiałów i wydłużają czas potrzebny do ponownego zabrudzenia.

Różnorodność wyboru

W asortymencie chemii Karcher znajdziemy środki czyszczące do wykorzystania przy niemal wszystkich pracach domowych jak m.in proszki do dywanów, ale też środki do detalingu samochodów lub motocykli.

Przyjazne środowisku środki chemiczne Karcher

Od początku swojej działalności firma Karcher dba o kwestie związane z ekologią. Stara się, aby ich produkty w miarę rozwoju produkcji były ekologiczne i podlegały biodegradacji. Nieobcy jest im temat ochrony zasobów, w zakresie procesu rozwoju i produkcji swoich środków czyszczących.

Doskonale dopasowane

Środki czyszczące Karcher są przystosowane i specjalnie opracowywane do poszczególnych urządzeń tej marki, aby niezawodnie z nimi współpracowały i dawały jak najlepsze efekty nie tylko wizualnie, ale również w kwestii jak największej oszczędności zużywanej wody, energii i czasu.