Co warto wiedzieć o windach KONE

KONE to jedna z największych firm zajmujących się produkcją wind na świecie. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz instalacją dźwigów osobowych, towarowych, a także specjalistycznych. Windy firmy KONE to produkty oparte o innowację, w których produkcji wykorzystywane są nowe autorskie technologie.

Winda firmy KONE – produkcja i instalacja.

Windy KONE są produkowane w oparciu o najnowsze technologie i innowacje. Kluczowym aspektem na rynku dźwigów są bezpieczeństwo i wydajność. W celu zachowania tych właściwości firma KONE dba o każdy etap procesu doprowadzenia windy do użytku. Każda nowa winda KONE jest wytwarzana z uwzględnieniem potrzeb danego budynku. Dobierany jest odpowiedni model windy KONE biorąc pod uwagę umiejscowienie w budynku, rozmiar, a także specyfikacje techniczne. Następnie winda jest produkowana w fabryce z użyciem najwyższej jakości materiałów.

Po dostarczeniu, dźwig KONE jest montowany przez profesjonalną ekipę. Montaż wind, poprzedzony wielokrotnymi testami działania, kończy się odbiorem technicznym, po upewnieniu się, że wszystko działa prawidłowo i bezpiecznie. 

Firma KONE – windy oparte o innowacje.

W ramach nieustającego postępu, koncern dba o nieustanne wprowadzanie do użytku najnowszych technologii. Jedną z tych technologii jest UltraRope, której autorem jest firma KONE – windy wykorzystują linkę kilkakrotnie lżejszą od tradycyjnej liny stalowej, a jednocześnie cechującą się niezwykła wytrzymałością. Technologia pozwala na zwiększenie pojemności windy, zmniejszając jednocześnie zużycie energii i koszty eksploatacji. 

KONE dźwigi i windy – podsumowanie

KONE to globalny lider w dziedzinie produkcji, dystrybucji i serwisu wind. Wszystkie produkowane przez firmę KONE windy na pierwszym miejscu stawiają na bezpieczeństwo, innowacyjność oraz wydajność. Zastosowanie najnowszych technologii sprawia, że winda firmy KONE jest rozwiązaniem również przyjaznym dla środowiska, poprzez zmniejszone koszty eksploatacji. Koncern KONE stawia przede wszystkim na zrównoważony rozwój oraz bezpieczeństwo klientów i pracowników.