W jakiej dzielnicy w Krakowie warto zamieszkać?

Należy zdawać sobie sprawę, że obecnie wybór mieszkania w Krakowie jest zdecydowanie trudniejszym zadaniem niż mogłoby się wydawać. Stolica województwa małopolskiego jest jednym z najciekawszych miast w kraju. Można zaobserwować, że z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na mieszkania od deweloperów na nowych osiedlach.

Dlaczego warto zdecydować się na mieszkania w Krakowie w Zabłociu?

Mieszkania w Zabłociu przede wszystkim zostały przez deweloperów dostosowane nie tylko i wyłącznie do najnowszych trendów, ale również rosnących wymagań klientów (sprawdź nowe mieszkania Lokum Salsa w Zabłociu).

Na atrakcyjność omawianego osiedla wpływa przede wszystkim połączenie zabytkowej architektury z nowoczesną infrastrukturą, a także ogromnymi perspektywami przede wszystkim dla młodych ludzi.

Jakie są atuty mieszkania w Zabłociu?

Mieszkania w Zabłociu charakteryzuje nie tylko bardzo szybki i łatwy dojazd do centrum miasta, ale również niezwykle ustronne i spokojnie umiejscowienie. W pobliżu znajdują się placówki oświatowe, szpital, szkoła czy apteki. Mieszkańcy mają również możliwość korzystania z pięknych zielonych terenów, które będą pozwalały na bliski kontakt z naturą.

Nowe mieszkania są świetną propozycją dla osób młodych, a także rodzin z dziećmi. Zlokalizowane są bowiem w bardzo spokojnej okolicy w otoczeniu terenów zielonych. Ponadto osiedla są zarówno ogrodzone, jak i strzeżone. 

Z mieszkania na Zabłociu zadowolone będą wszystkie osoby, które poszukują przede wszystkim ciszy i spokoju, a także chcą korzystać z różnego rodzaju miejskich udogodnień. Dostępne są nie tylko małe kawalerki o powierzchni 28 metrów kwadratowych, ale również większe mieszkania czteropokojowe.