Rynek pierwotny we Wrocławiu – nowe mieszkania od deweloperów wyprzedają się błyskawicznie

Wrocław to wiele ofert nowych mieszkań od deweloperów. Szeroka gama lokali do wyboru przyciąga również inwestorów. Nie warto jednak zwlekać z podejmowaniem decyzji – nieruchomości wyprzedają się w ekspresowym tempie.

Zapotrzebowanie na mieszkania we Wrocławia stale na wysokim poziomie

Boom mieszkaniowy trwa nadal. Widać to również na przykładzie dolnośląskiego rynku mieszkaniowego. Nowe inwestycje mieszkaniowe Lokum Deweloper we Wrocławiu realizowane są nieprzerwanie już od ponad dekady i nadal nie zaspokoiły w pełni potrzeb klientów.

Duże zapotrzebowanie na nieruchomości mieszkalne we Wrocławiu, ale również w innych miastach w Polsce, jest związane z niedoborem lokali. W Polsce nadal jest ich o wiele mniej niż na Zachodzie. Młodzi Polacy coraz częściej wyprowadzają się z wielopokoleniowych domów, aby być na swoim. Lokali szukają zarówno single, jak i rodziny.

Na te potrzeby odpowiada rynek pierwotny we Wrocławiu. Deweloperzy oferują mieszkania położone w pobliżu centrum, również realizują nowe inwestycje mieszkaniowe na obrzeżach miasta oraz w okolicznych miejscowościach, w tym między innymi na Psim Polu, Fabrycznej, Krzykach czy też w Kobierzycach.

Mieszkanie od dewelopera? Warto się spieszyć

Zainteresowani zakupem nowego mieszkania klienci powinni pamiętać o tym, że praktycznie każdy deweloper z Wrocławia rozpoczyna sprzedaż nieruchomości jeszcze zanim zostanie ona oddana do użytkowania.

Najszybciej wyprzedają się mieszkania o mniejszych metrażach, które są przeznaczane również na wynajem jako apartamenty. Dużym zainteresowaniem cieszą się także inne mieszkania od deweloperów we Wrocławiu – lokale o metrażu do 50-60 metrów kwadratowych, w dobrze skomunikowanych dzielnicach, z usługami wykończenia pod klucz.

Z aktualnymi ofertami mieszkań na rynku pierwotnym we Wrocławiu można zapoznać się na stronach internetowych i w biurach deweloperów.